Září 2008

16. Ve dvou se to lépe táhne

17. září 2008 v 20:29 | NarcissaB. |  Navždy...

Tak jsem tu! A konečně po dlouhé době s pořádnou kapitolou!
Teda, lidi, musím vám říct, že u téhle kapitoly jsem málem strávila mládí :-D.
Původně měla být sice o něčem úplně jiném, ale snad se vám i tohle bude líbit. Moje fantazie pomalu ale jistě selhává, takže jsem skoro ráda, že chodím do školy, protože tam je skvělé tvůrčí ovzduší. Obzvlášť při hodinách chemie, viď wixie :-D?
Omlouvám se za to, že mi to teď tak strašně dlouho trvá a vůbec nic nepřidávám, ale mám v téhle době strašně moc problémů a není pro mě zrovna procházka růžovým sadem jejich řešení.
Ale já pevně věřím tomu, že se to zlepší ;-).
No jinak nevím, co bych vám k tomu mohla říct, snad jen tohle: užijte si to a PROSÍM komentujte! U minulé kapitoly jste mě docela zklamali :-(.
Tak se mějte krásně a já se pokusím ozvat co nejdřív ;-).
NarcissaB.
P.S. Tahle kapitola je věnována všem, kteří mají tuhle povídku rádi stejně jako já :-).

Drabble č. 7

10. září 2008 v 20:36 | wixie |  *TVORBA WIXIE*

Huhuhu a je tu wixiino asi o den starší drabble, které je (zase :-D) na slova ode mě. Mám mlhavý dojem, že to bylo zahradničení, čaj a zrcadlo :-D. Velice hezké :-D. To drabble samozřejmě :-).


Vím, že možná někteří z vás čekají další kapitoly, ale musíte mě nechats e trochu zadaptovat. Mám teď hodně, hodně problémů, ať už s vlastní psychikou, zdravím, únavou, trochu školou (přestože na ni kašlu), hodně starostí mám v práci a taky se mi nějak nedostává čas. Ale slibuji, že se budu snažit, co nejvíc to půjde!


Tak a teď si přečtěte to super drabble! :-D

Drabble č. 6

10. září 2008 v 20:27 | wixie |  *TVORBA WIXIE*

TAk a jsem tu zase po dlouhých a bolestných několika dnech odloučení. Ale zase ne se svojí tvorbou. Je to wixiino nejnovější drabble a je dost dobrý. Já jsem po jeho přečtení nedobrovolně zahučela pod stůl :-D.
Slova nevím, kdo zadával, ale tuším, že to bylo: Draco, strieborná, mačka. Dost zajímavé :-D.