Leden 2009

14. Krvácející jizva

12. ledna 2009 v 20:47 | NarcissaB. |  Kdo vyhraje?
Tak už jsem tady zase s novou kapitolkou. Jste rádi? xD
Hrozně mě potěšilo, že se sešlo u minulé kapitoly celých deset komentářů, protože to jsem po tak dlouhé odmlce nečekala, ale jsem ráda, že na tenhle blog pořád někdo chodí a jsou to dokonce komentářepíšící čtenáři. Timto vám všem moc a moc děkuju :-*.
Kapitolu věnuju mojí milované Abogarth, která stále a stále nepolevuje v zájmu o mé povídky a je mi velkým povzbuzením i oporou (Ale pssst, ona o tom neví xD).
Doufám, že se vám tahle kapitola bude líbit, přestože je tak trochu okecávací.

NarcissaB.

13. Potíže? Jo, v Bradavicích...

5. ledna 2009 v 22:40 | NarcissaB. |  Kdo vyhraje?
Zdravím vás všechny v novém roce!
Vím, že ta pauza, kterou jsem na blogu nastolila, ale věřte, že nechtěně, byla hodně dlouhá, ale teď jsem se konečně dokopala k nějakému vkládání a doufám, že kapitoly budou přibývat pravidelně. Mám napsáno něco dopředu, ale brzo určitě začnu dohánět sama sebe.
Za odmlku se omlouvám, ale osobní problémy zničily veškerý můj elán, chuť do psaní a zadupaly do země všechnu fantazii. Pomalu se začínám dávat dohromady a s tím i můj blog.
Nová kapitola je ke KV? a jen doufám, že se bude líbit. Konečně už mám všechny figurky na šachovnici i v celkem správných pozicích a teprve teď se začne hrát *ďábelský škleb*. Tak si to užijte!

Vaše NarcissaB.